logo
image 01
solgt

Skovbrynet 2, 1. tv., 4681 Herfølge

Lys og rummelig lejlighed på god beliggenhed

- God beliggenhed i Herfølge
- 3 gode værelser og stor stue
- Solrig altan
- Tæt på offentlig transport
- Gode fællesarealer til lejligheden
I dejlig kort gåafstand til både station, grønne områder og flere dagligvarebutikker, institutioner og skole, ligger denne super velindrettede lejlighed og venter på nye beboere.
Nuværende ejer har lagt smukke, lyse gulve i hele lejligheden, som overalt fremstår velholdte og flotte. Mod både nord og syd er der udsigt over områdets grønne arealer og der er langt til genboer og derfor masser af dejligt lysindfald og fuldkomment privatliv.
Lejligheden er indrettet med tre gode værelser, alle med indbyggede skabe, fordelingsgang med indbygget skab, køkken, badeværelse og en stor, dejlig stue med udgang til egen altan.
Faciliteterne i lejligheden er af ældre dato men fremstår velholdte og absolut brugbare. Rummene er lyse, gedigne og indretningsvenlige. Til bebyggelsen hører legeplads, grønne fællesarealer, legeplads og gode parkeringsforhold.
En rigtig dejlig, lys og velindrettet lejlighed, som vi glæder os meget til at vise jer.
Matthias Wolff
Ejendomsmægler MDE
Se flere boliger
billede

Tilmeld dig køberkartoteket

Dette site er beskyttet af reCAPTCHA og Google’s privatlivspolitik og servicevilkår gælder.